Centrum Usług Lingwistycznych Language Experts

44-217 Rybnik, os. Krakusa 3

792 894... 422więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Firma Language Experts prowadzi działalność w dwóch kierunkach: usługi językowe oraz komputerowe. Zajmujemy się prowadzeniem kursów języków obcych tj. angielskiego, niemieckiego, czeskiego, francuskiego, rosyjskiego, słoweńskiego, chorwackiego i innych. Organizowane przez nas kursy są skierowane do wszystkich grup wiekowych.

 

Dojeżdżamy do klientów zapewniając im komfort. Oferujemy kursy indywidualne, firmowe, branżowe i inne. W pracy bazujemy na sprawdzonych podręcznikach renomowanych wydawnictw. Posiadamy wysokie kwalifikacje i liczne umiejętności językowe, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług.

 

MOŻLIWOŚĆ STWORZENIA WŁASNEJ MINI GRUPY!

Jeśli pragną Państwo uczyć się we własnym domu, bez tracenia czasu i pieniędzy na dojazdy, płacąc przy tym mniej niż za zajęcia indywidualne, to ta oferta skierowana jest właśnie do Państwa.

W Language Experts mają Państwo możliwość stworzenia swojej własnej mini grupy (2 lub 3 osoby), ustalenia częstotliwości zajęć oraz godzin w jakich miałyby się one odbywać. Dzięki temu mogą Państwo uczyć  się z przyjaciółmi, rodzeństwem czy też współmałżonkiem znacznie obniżając koszty nauki,  zachowując jednocześnie tryb i zasady obowiązujące podczas zajęć indywidualnych.

Jedną z naszych specjalizacji są także tłumaczenia pisemne i ustne (w ofercie wiele języków).

Dodatkowo istniejemy także w branży IT - serwisujemy i modernizujemy sprzęt komputerowy, tworzymy strony www itd.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


3

 

Kontakt

44-217 Rybnik,
os. Krakusa 3

792 894... 422więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok